Головна » Статті » Педагогіка для батьків » Педагогічні поради

Поради Американської академії педіатрії: календар вакцинації

Поради Американської академії педіатрії: календар вакцинації-2018

 

Центр з контролю і профілактики захворювань спільно з Консультативним комітетом з питань імунізації та Американською академією педіатрії опублікували рекомендований Графік імунізації для дітей і підлітків на 2018 рік.

ЩЕПЛЕННЯ ВІД ПАРОТИТУ. В останні роки почастішали спалахи епідемічного паротиту, особливо в університетських містечках, в’язницях та інших відносно закритих спільнотах. За даними Центру з контролю і профілактики захворювань, за останні два роки рівень захворюваності на свинку був найвищим за останнє десятиліття. У зв’язку з цим організація рекомендує ввести необов’язкову третю дозу вакцини проти паротиту.

ЩЕПЛЕННЯ ВІД КРАСНУХИ. Центр з контролю і профілактики захворювань рекомендує вводити третю дозу вакцини КПК тим людям, які вже отримали дві дози з метою підвищення титру антитіл у вогнищі спалаху захворюваності на інфекції. Рішення про це повинен приймати лікар і погоджувати свої дії з центрами суспільної охорони здоров’я.

ВАКЦИНАЦІЇ ВІД ГЕПАТИТУ В ДЛЯ НОВОНАРОДЖЕНИХ. В цьому році в календар також додано інформацію щодо обов’язкового введення протягом 24 годин першої з трьох доз вакцини проти гепатиту В кожному новонародженому, чия вага при народженні становить не менше 2000 грамів.

Доктор Майсснер (член Комітету Aмериканської академії педіатрії з інфекційних захворювань) пояснив, що щорічно серед дітей, які народилися в Сполучених Штатах Америки, налічується близько 1000 випадків гепатиту B, яким можна потенційно запобігти. Хоча майбутня мати здає аналізи, проте їх можуть невірно витлумачити або записати, і в разі позитивного результату у дитини може розвинутися гепатит, якому б точно запобігло щеплення, зроблене в першу добу після народження.

ВАКЦИНАЦІЯ ВІД ГРИПУ. Жива аттенуірована (ослаблена) протигрипозна вакцина до застосування в сезон грипу 2017/2018 років не рекомендується! Як і раніше, всі діти від 6 місяців повинні бути вакциновані інактивованими вакцинами.

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ ВІРУСУ ПАПІЛОМИ ЛЮДИНИ (ВПЛ). Підлітки повинні отримати дві або три дози ВПЛ. До 15 років рекомендовано введення двох доз, а після 15 – трьох.

Категорія: Педагогічні поради | Додав: uthitel (18.03.2018)
Переглядів: 73 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: